Level 2.1 – Python w Minecrafcie

Kurs przeznaczony jest dla Dzieci w wieku od 10 do 12 lat, które ukończyły Level 1.2 lub znają dobrze SCRATCHa.

Na zajęciach modyfikujemy świat Minecrafta poprzez tworzenie programów w Pythonie – jednym z najbardziej popularnych i niezywkle uniwersalnych języków programowania, wykorzystywanych przez Google, NASA i wiele innych. Prosta składnia Pythona pozwala Dzieciom na szybkie zrozumienie działania algorytmów, tworzenia własnych programów z wykorzystaniem funkcji, które przydadzą im się w dalszej nauce.

Wprowadzamy nowe i wykorzystujemy dotychczas poznane pojęcia programistyczne, uczymy pisania notatek, współpracy w grupie, dzielimy się ciekawostkami ze świata IT i świetnie się bawimy!

Kurs składa się z 1 semestru zajęć: 12 spotkań po 1.5 godziny
i kończy wręczeniem dyplomu potwierdzającego uczestnictwo oraz miłą niespodzianką!

Cena : 450zł za semestr

Termin: niedziele, godz. 9:00

Miejsce: ul. Komunalna 6, 05-250 Radzymin

UWAGA! Brak wolnych miejsc! Zapisy przyjmujemy na listę rezerwową. Gdy uzbiera się wystarczająca liczba osób do uruchomienia drugiej grupy, podamy nową godzinę zajęć.

Zapisz dziecko:

Wybrana Grupa:

Czy Dziecko uczyło się już programowania? (wymagane)