Level 3.1 – Aplikacje mobilne

Kurs przeznaczony jest dla Dzieci w wieku od 11 do 13 lat, które ukończyły Level 2.2 lub poznały podstawy programowania w dowolnym, prostym języku.

Na kursie Level 3.1 programujemy aplikacje mobilne z wykorzystaniem platformy AppInventor. Na każdych zajęciach powstaje inna, coraz bardziej skomplikowana aplikacja, którą Uczniowie mogą przetestować na własnych smartfonach. Tłumaczymy różnicę pomiędzy front-endem i back-endem, poszerzamy wiedzę o algorytmach, demonstrujemy działanie baz danych.

Wprowadzamy nowe i wykorzystujemy dotychczas poznane pojęcia programistyczne, uczymy angielskich słów przydatnych w programowaniu, dzielimy się ciekawostkami ze świata IT i świetnie się bawimy!

Kurs składa się z 1 semestru zajęć: 12 spotkań po 1.5 godziny
i kończy wręczeniem dyplomu potwierdzającego uczestnictwo oraz miłą niespodzianką!

Cena : 450zł za semestr

Termin: niedziele, godz. 13:45

Miejsce: ul. Komunalna 6, 05-250 Radzymin

Zapisz dziecko:

Czy Dziecko uczyło się już programowania? (wymagane)